Mądre wskazówki dotyczące zakupów odpowiednich prezentów biznesowych

Rzecz w tym, że nie trzeba dysponować dużym budżetem, aby kupić prezenty firmowe lub biznesowe. Ważny jest sposób, w jaki prezenty zostaną wręczone. 

Jeśli chodzi o prezenty korporacyjne, personalizacja może przejść bardzo długą drogę. W ten sposób skutecznie pokażesz swoje uznanie, a jednocześnie skupisz się na budowaniu cennych relacji biznesowych. 

Markowe przedmioty promocyjne, które noszą logo firmy, nie osiągną tego w taki sam sposób, jak karty upominkowe z imionami mogą to zrobić. Ważne jest, aby wiedzieć, jak kupować prezenty firmowe, które wyrażą Twoją szczerość i uznanie.

Wybierz prezenty, które przetrwają

Są przypadki, kiedy małe prezenty bez oczywistych intencji są lepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o podziękowania. Jednak najlepsze prezenty biznesowe to te, które trwają przez długi czas.

Prezenty biznesowe: kosz prezentowy
Jednym z dobrych upominków biznesowych jest również abonament na kosz prezentowy

Zamiast tabliczki, która będzie tylko zbierać kurz na ścianie, dlaczego nie zdecydować się na miesięczną subskrypcję kosza upominkowego na cały rok? Te kosze upominkowe nie tylko zrobią dobre wrażenie, ale ich otrzymanie może być trwałym wspomnieniem, którym będziemy się dzielić przez wiele kolejnych lat. 

Nie skupiaj się wyłącznie na klientach

Podaruj prezenty, które nie tylko spodobają się samym klientom, ale także ich zespołom i rodzinom. Prezent, którym Twoi klienci będą mogli podzielić się z innymi, prawdopodobnie zrobi dużo lepsze wrażenie jako całość.  

YouTube video
Niestandardowe upominki reklamowe TailorMADE

Wybierz starter rozmowy 

Nie będzie łatwo rozmawiać o spersonalizowanym życiu i nie wiele osób będzie nim zainteresowanych. Z drugiej strony, prezent, który każdy może łatwo odnosić się do takich jak smakoszy prezenty są łatwiejsze do znalezienia wspólnej płaszczyzny, aby rozpocząć wspaniałą rozmowę.  

Poszukaj czegoś praktycznego 

Jeśli twoje prezenty biznesowe nie mają innych zastosowań niż bycie dodatkowym bałaganem, to nic nie osiągniesz. To po prostu pozostanie w kącie przez lata i może się pozbyć przy następnym wiosennym sprzątaniu. Dlatego warto wybrać coś, z czego ludzie będą chcieli korzystać. Jeśli twój klient lubi kawę, na przykład, można uzyskać ich subskrypcji kawy lub nawet młynek, który wiesz, że będą doceniać i może umieścić do dobrego użytku.  

Wybierz tylko najlepszych w swojej klasie

Jeśli chodzi o prezenty biznesowe, wybieraj tylko to, co najlepsze. Jeśli Twój klient nosi zegarek Rolex, podarowanie mu zegarka Seiko sprawi, że Twój prezent pozostanie niewykorzystany i niezauważony. Lepiej jest również wybrać prezenty konsumowalne, takie jak luksusowe pudełko słodyczy, które na pewno pozostawi trwałe wrażenie. 

Zaskocz ich nieoczekiwanymi rzeczami

Chociaż ja jest obowiązkiem rozdawać prezenty podczas bożego narodzenia, dawać przypadkowym prezentom przez cały rok no tylko będzie przyjemną niespodzianką dla twój klientów ale w tym samym czasie, twój prezenty także wyróżniają się więcej. Większość twój klientów może otrzymywać stos bożenarodzeniowych prezentów ale pewny doceniają dostawać dalej podczas ponurego miesiąca styczeń dla bardzo potrzebującego pick-me-up.

Skorzystaj z tych prostych wskazówek, aby znaleźć najlepsze prezenty biznesowe!

Posty z tej samej kategorii: