Klipsy w przedłużkach

Klipsy do przedłużania mogą być wykonane z prawdziwych ludzkich włosów lub włókien syntetycznych. Przedłużenia te dodają długości i objętości Twoim naturalnym włosom, dzięki czemu wyglądają one piękniej. 

Dostępne są różne kolory włosów do przedłużenia, od brązowego, czarnego, czerwonego, różowego i niebieskiego. Aby Twoje przedłużenia wyglądały całkowicie naturalnie, a także aby były bezpiecznie i prawidłowo przycięte na Twoich własnych włosach, wymagają one pewnych umiejętności, które pozwolą Ci uzyskać ten jednolity wygląd.

Klipsy do przedłużania

Zanim jednak zdecydujesz się skorzystać z klipsa do przedłużania włosów, musisz najpierw zapoznać się z dawką i nie przejmować się tym konkretnym rodzajem przedłużania włosów.  

Pro

  •  Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji, które są dołączone do Twoich włosów. Pomoże Ci to zapewnić, że będą one miały najlepszy stosunek jakości do ceny i będą trwały przez długi czas. 
  • Zawsze bądź delikatna podczas wyciskania nadmiaru wody z włosów za pomocą ręcznika po myciu włosów. 
  • Nie zapomnij użyć szczotki z miękkim włosiem, gdy szczotkujesz włosy do przedłużania i przeciągnij przez nie palce, aby utrzymać je prosto po szczotkowaniu. 
  • Szamponuj włosy do przedłużania w kierunku dołu, zachowując szczególną ostrożność. 
  • Użyj odżywki, serum lub olejku, aby odżywić włosy po brzegi, z dala od podstawy klipsa do przedłużeń. 

Przeczytaj także artykuł zatytułowanyCo to jest Nail Art? Czy jest to dla Ciebie?„.

Kontra

  • Unikaj szarpania i ciągnięcia za włosy po nałożeniu klipsa do przedłużania włosów. 
  • Nigdy nie używaj odżywki, serum ani olejku u nasady swoich naturalnych włosów, ponieważ może to doprowadzić do ich poluzowania. 
  • Nie wykręcaj palcami palców w kierunku przeciwnym do Twoich przedłużeń za każdym razem, gdy myjesz włosy szamponem. 
  • Nie wysuszaj zbytnio włosów po umyciu ich szamponem, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia Twoich włosów doczepionych. Alternatywnie, po wyciśnięciu nadmiaru wody, możesz po prostu zapłacić swoim sukienkom za suszenie. 
  • Powstrzymaj się od stosowania wszelkiego rodzaju środków chemicznych na włosach, ponieważ może to spowodować, że Twoje przedłużenia staną się niesforne i trudne.

Możesz również użyć go, aby poprawić swój wygląd Nabla Cosmetics.

Jak działa system Clip On Extensions

Najwyższa jakość przedłużeń wykonana jest z prawdziwego ludzkiego włosa, a za najbardziej popularny uważany jest włos indyjski Remy. Przedłużenia te są doczepiane do Twoich naturalnych włosów za pomocą małych, niezauważalnych klipsów. Klipsy te są następnie wpinane między odcinki włosów i są wrażliwe na nacisk, co sprawia, że należy zachować szczególną ostrożność przy każdym ich użyciu. 

YouTube video

Klipsy do przedłużania włosów są bardzo przystępne cenowo i przyjemne w użyciu oraz oferują łatwy i wygodny sposób na zmianę fryzury, kiedy tylko chcesz. Tajemnicą uzyskania wysokiej jakości przedłużeń jest dobranie odpowiedniej tekstury i koloru, który będzie idealnie komponował się z Twoimi naturalnymi włosami. Dzięki tym przedłużeniom, nie musisz już odwiedzać salonu tylko po to, aby uzyskać fryzurę lub nowy kolor włosów, co na dłuższą metę pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze. 

Psychoterapia. Doświadczeni,polecani psychiatrzy, psycholodzy prowadzą psychoterapie w CPP, podejmują się leczenia dzieci i dorosłych. Czytaj więcej …

Posty z tej samej kategorii: