3.02.2014

9 – cytaty

 

,, W historii za pierwszorzędny antagonizm należy uznać antagonizm miedzy mężczyzną i kobietą w monogamicznym małżeństwie, a za pierwszorzędny ucisk- ucisk kobiety przez mężczyznę”

Fryderyk Engels – ,,Pochodzenie rodziny, własności prywatnej i państwa”

Większej bzdury nie czytałem! Kto jednak wie kim był Fryderyk Engels i zna choćby pobieżnie Jego mętne wywody na temat komunizmu ( do tego stopnia mętne, że nigdzie nie zostały wprowadzone) ten nie będzie zdziwiony.
Kiedy dodać do tego poglądy Engelsa na temat ,,odpadków rasowych” i to że należy niektóre narody unicestwić w holokauście rewolucyjnym to trudno się dziwić , że nawet dzisiejsza lewica odżegnuje się od poglądów Fryderyka Engelsa.
Jak się jednak wydaje dzisiejsze feministki uznały tego międzynarodowego burżuja za płodnego ojca GENDER! I nie przeszkadza im jak widać to , że jest On współtwórcą MARKSIZMU.

Znając poglądy Engelsa trudno się dziwić, że błędnie odczytał a właściwie –nie odczytał jedności między Kobietą a mężczyzna!
By można taką jedność odczytać trzeba uwierzyć w słowo Boga zawarte w Księdze Genesis:
Na końcu Bóg stworzył człowieka i nadał mu i mię Adam. I to był człowiek! Dał mu Bóg za zadanie – nazwać wszelkie stworzenie. Kiedy Adam ukończył swoje dzieło, Bóg zauważył smutek u Adama z powodu , że nie znalazł dla siebie bliskiego stworzenia z pośród wszelkiego stworzenia .
Można by powiedzieć , że Adam poczuł się samotny.
Pogrążył więc Bóg Adama w głęboki sen i z wyjętego żebra z pod serca Adama ulepił Kobietę.
Tak więc rozdzielił Bóg człowieka na dwoje- na mężczyznę i na Kobietę.
Kiedy Adam obudził się ze swojego snu i zobaczył Kobietę aż wykrzyknął z radości i powiedział – Ta jest dopiero kością z mojej kości.
Tak więc twierdzę, że ani – Kobieta nie jest człowiekiem ani sam mężczyzna nie jest człowiekiem!
Dopiero obydwoje razem w jedności stanowią człowieka!
I jak świat światem będzie istniał dotąd Kobieta i mężczyzna będą dążyć do jedności , bliskości i miłości.

Kto jednak chce niech powtarza te engelowsko – genderowskie bzdury o dyskryminacji Kobiet to może znowu znajdzie się jakiś Marks i Engels którzy chcąc ulżyć Kobietom w ich uciemiężeniu będą nawoływać do holokaustu płci a aby było szybciej to zaczną od Kobiet.