2.12.2013

53 rozważanie niedouczonego poety i takie tam ble ble ble

 

Kobieta – najdoskonalsze dzieło Pana Boga

 

W poprzednim rozważaniu przedstawiłem ( prawie matematycznie) wartość Kobiety.
Nikt z Gości odwiedzających tę stronę nie zabrał głosu w tej sprawie i muszę za to państwa pochwalić- za roztropność i za intuicyjne wyczucie, że z prawdą nie ma co dyskutować. Hahaha
Chrystus powiedział : Ja jestem drogą, prawdą i życiem!
Kto zatem z Bogiem odważy się dyskutować i wyjść z tej dyskusji zwycięsko i niepoturbowanym?
Uprzedzając fakty proszę i z tą prawdą nie dyskutować tylko przemyśleć.
Czy Kobieta to naprawdę najdoskonalsze dzieło Pana Boga???
Zdecydowanie mówię tak!!! Proszę uwierzyć mi na słowo bo ja tu innych słów prócz prawdy nie piszę ! hahaha
Z naszego życia sami wiemy , że coś co ciągle udoskonalamy to, to co jest na końcu to najlepszy produkt. Tak też było z człowiekiem. Pan Bóg stworzył człowieka na samym końcu, ale jeszcze nie Kobietę! O nie! Najpierw Bóg stworzył Adama i wyznaczył mu zadanie – nadać nazwy wszelkiemu stworzeniu! Zapewne sporo zajęło to czasu naszemu praojcu Adamowi. Gdy się uporał z tym zadaniem, Biblia mówi , że nie znalazł pośród wszelkiego stworzenia takiego które byłoby mu bliskie.
Pogrążył Bóg Adama w głębokim śnie a z wyjętego żebra które znajdowało się tuż pod sercem Bóg ulepił Ewę. A więc Ewa jest ostatnim dziełem pana Boga z czego możemy wnioskować że najdoskonalszym!
Drodzy moi Goście, ale nie tylko to skłoniło mnie do tego by twierdzić, że Kobieta jest najdoskonalszym dziełem Pana Boga!!!Lecz czas w którym Bóg stwarzał Kobietę!!! Hahaha
Tak Pan Bóg nad tym swoim arcydziełem pracował aż milion lat( 1 000 000).
Tak , tak!!! Wiem , że to trudne do uwierzenia, ale faktom trudno zaprzeczać!
Ktoś pewno zapyta skąd ja to wiem? Nie chwaląc się , ale wiem to od uczonych. Hahaha
Otóż nie tak dawno amerykańscy uczeni zeszli na dno Kanionu Kolorado by zbadać wiek warstw geologicznych zalegających w Kanionie! I jakie było ich zdziwienie , proszę sobie wyobrazić gdy nagle okazało się, że brakuje warstwy geologicznej tworzonej przez milion lat. Powiem jaśniej- badali dolne warstwy , nadawali im wiek i na pewnej wysokości jest przeskok o milion lat!!!
Głowią się biedaczyny i nie wiedzą do dziś ( ale jak przeczytają moje rozważanie to zrozumieją hahaha) gdzie podziało się milion lat i dlaczego przez ten okres nie utworzyły się żadne warstwy!!!
Otóż to jest czas gdy Adam był uśpiony i wszelkie procesy zostały wstrzymane- to jak w bajce gdy zatrzymamy film!
Tak drodzy państwo , przez milion lat Pan Bóg tworzył swoje najdoskonalsze i najwspanialsze dzieło – KOBIETĘ!!!
Zadam pytanie retoryczne- Czy jest jakiś uczony który miałby odwagę i chciałby zaprzeczyć, że KOBIETA to największe arcydzieło Pana Boga???