1.10.2012

45 rozważanie niedouczonego poety i takie tam ble ble ble

 

Antydemokratyczna – wypowiedź Lecha Wałęsy

 

W sobotę 29.09.2012 odbyła się wspólna demonstracja PIS-U, Radia Maryja i Związku Zawodowego ,,Solidarność” pod hasłem ,,Obudź się Polsko”. Zgromadziła ona ogromne rzesze uczestników!
Jak podają różne źródła- do 200 tys. osób.
Musiała ta demonstracja zrobić wrażenie bo widziałem z trudem ukrywane zaskoczenie u dziennikarzy relacjonujących to wydarzenie.
W studiach zaproszeni goście próbowali zdefiniować tę demonstrację w kategoriach sukces czy kolejne nie udane przedsięwzięcie PIS-u.
Od opinii typu, że Związek Zawodowy ,,Solidarność” daje się manipulować każdemu kto tylko chce, po opinię że coś w kraju zaczyna się dziać!
Zapytano również Lecha Wałęsę co On myśli na ten temat?
Jakoś nie bardzo szło Lechowi Wałęsie zdefiniowanie tej demonstracji więc usłużni dziennikarze szybciutko podsuwali Mu słowa, aż Lech Wałęsa podłapał- czy można ją nazwać antydemokratyczną?
Lech Wałęsa najwyraźniej z zadowoleniem przytaknął, ale to było mało więc dopytywany powiedział, że tak to była antydemokratyczna demonstracja bo nie po to On walczył aby teraz wychodzić na ulicę i teraz tak nie należy załatwiać spraw!!!
Nie zdziwiłem się bo już tyle słyszałem niedorzecznych wypowiedzi Lecha Wałęsy, że nie zaskoczyło mnie to!
No cóż drodzy Państwo ! Ja na tego człowieka głosowałem!!!Wtedy jednak wydawało się , że jest On spełna rozumu choć inni pukali mi w głowę!
Przykro patrzeć jak ten człowiek który został wyniesiony przez Naród do najwyższych godności teraz nie umie uszanować tego Narodu!!!
Życzę Lechowi Wałęsie długiego życia w zdrowiu! Jednak im dłużej będzie żył tym bardziej będzie się kompromitował, a im bardziej będzie się kompromitował tym ja będę wyraźniej widział jak dałem się zwieść Jego słowom i popierałem Go!!!